تبلیغات
پسران آبی

براى استقلال در هم كوبیدن این پرسپولیس كار دشوارى نیست ، اگر ...


 استقلال از ثانیه 10 بازى مقابل ملوان ، اگر نگوییم موثرترین مهره ، اما یكى از كلیدى ترین یارانش را از دست داد و این اتفاق كه امیر قلعه نویى آن را هدیه تیم ملى مى داند، بسیارى از برنامه هاى استقلال را براى این بازى دچار مشكل نمود. اما برخلاف انتظار استقلال در غیاب حیدرى هم توانست عملكردى بسیار قابل قبول و به گفته ى سرمربى این تیم بهترین عملكرد را طى این 5 هفته ارائه دهد. 
یكشنبه شب استقلال با وجود در اختیار نداشتن مهره هاى موثرى چون خسرو حیدرى،میلاد میداوودى، مجتبى جبارى ومیثم حسینى به معناى واقعى یك تیم بود. تیمی كه با وجود گذشت پنج هفته از لیگ و دو ماه از تمرینات هنوز نتوانسته ریالى به بازیكنان و كادر فنى پرداخت نماید اما هیچ كدام هنوز اعتراض خاصی نداشته اند و بى منت و باعشق براى تیمشان از جان مایه مى گذارند. 
در این میان هواداران با تعصب آبى نیز همانند سربازان تیمشان تا دقیقه ى 90 حامى تیم محبوبشان مى باشند و هوادارى را معنا مى كنند. در استقلال بازیكن بى تعصب و پول پرست نداریم كه اگر این گونه نبود همانند کسانی که قرارداد داخلى خویش را فسخ و به تیمى مى پیوستند كه 40% از مبلغ قرارداد را پیش از آغاز فصل پرداخت نمایند یا مانند بازیکنان جدید تیم رقیب با استقلال مذاكره مى نمودند اما وقتى بحث بنز و پورشه كه وسط آمد از بچگى هوادار تیم رقیب شدند. 
امیر قلعه نوعى نیز به عشق خدمت و تلاش براى تیم محبوبش از تاریخى ترین قرارداد عمرش (از لحاظ مبلغ قرارداد ) گذشت و به تیم محبوبش بازگشت و همچون گذشته قسمت مبلغ قرارداد در قراردادش را خالى گذاشت و آن را امضا نمود . 
بى شك بحران مالى در استقلال براى اعضاى این تیم ناخوشایند مى باشد و مشكلاتى را هم نیز براى آن ها در زندگى شخصیشان فراهم نموده است ، اما این شرایط را در ابتداى فصل همه ى آن ها مى دانستند و پذیرفته اند كه تا زمان جذب اسپانسر اصلى و اخذ بودجه فصل جارى از دولت با شرایط حاكم كنار بیایند . 
بلى ، حقیقت كاملاً روشن است . در تیم دو ستاره استقلال عشق ، تعصب ، نظم ، وجدان كارى و همت مضاعف حرف نخست را مى زند ، عواملى كه در تیم رقیب دیرینه بسیار كم یاب می باشند . 
در استقلال خبرى از استفاده از مقام و منصب در دولت ، برای جذب هر بازیكنى (به استثناى آبى هاى غیور ) با هر مبلغ گزافى –و البته چند برابر ارزش واقعیشان – نیست. اما تا دلتان بخواهد توانایى وجود دارد ، توانایى براى فتح دشوارترین قلل ... 
بلى ، براى استقلال ، هیچ هدفى دست نیافتنى و غیر ممكن نمى باشد ، براى استقلال شكست دادن پرسپولیس –به خصوص این پرسپولیس-كار دشوارى نیست ...براى استقلال در هم كوبیدن پرسپولیس –به خصوص این پرسپولیس-نیز كار دشوارى نیست، اگر : 
1-تیر دروازه كمى كم تر با استقلال لج كند ، 
2-اشتباهات داورى بیش از حد جزیى از فوتبال نشوند ، 
3-مهاجمان توانمندمان فقط به اندازه چند سانت ضریب دقت خویش را در ضربات نهایى افزایش دهند، 
4-هواداران آبى دل هم چون همیشه تا ثانیه آخر حمایت هاى پر مهرشان را از تیم محبوبشان دریغ ننمایند . 

*اگر درجملات بالا از كلمه ى "این" پرسپولیس استفاده نمودیم اما از "این" استقلال استفاده ننمودیم به این دلیل است كه استقلال همیشه استقلال است و بعد زمانى نمى شناسد ... 
*به امید 3 شهریور 91 فراموش نشدنى و شیرین براى استقلال و شادى روح دو هوادار غیور و عزیزمان-مرحوم جورابلوى عزیز و مرحوم میلاد خبازى عزیز- كه همیشه به یادشان خواهیم ماند و مى دانیم كه در روز جمعه همانند ما براى سربلندى استقلال دعا مى كنند . برچسب ها : جدیدترین اخبار استقلال , نقل و انتقالات , آخرین اخبار استقلال , ضد پرسپولیس , پسران آبی , استقلال , اخبار استقلال ,

.:: آخرین مطالب ::.

» مشكل روادید حل شد/ حمودی فردا در جمع ملی‌پوشان در اردن ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد/سازمان لیگ ترمز استقلال را كشید ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی‌پوشان و 3 بازیکن دیگر ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» صادقی:برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم/ امام رضا طلبیده،چه شکایتی داشته باشم؟ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» تصمیم قلعه نوعی برای نیمکت نشینی کردن نکونام ( چهارشنبه 8 شهریور 1391 )
» توقف استقلال مقابل شاگردان پاشازاده در دیداری دوستانه/حضور بازیگر قرمزپوش سینما! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» فتح‌الله‌زاده مسافرت بود ، با نود صحبت نکرد ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» بازیکن مورد نظر کروش در استقلال؟/ فتح ا... زاده، قوچان نژاد را می خواهد! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» پیروزی پرگل الخریطیات برابر الوصل با درخشش تیموریان ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» آمار نشان داد/ برتری استقلال نسبت به پرسپولیس در نیمه دوم ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» دربی ۷۵ مساوی شد / بازی به جای گل، سنگ و آجر داشت! ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» دربی 75 برنده نداشت ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» عمران زاده: فقط برای برد به میدان می رویم ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» اظهارنظر بازیکنان استقلال پیش از داربی 75 ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده و هیات مدیره استقلال فردا به اردو می روند ( چهارشنبه 1 شهریور 1391 )