تبلیغات
پسران آبی

قلعه نویی: بازی با ذوب آهن مرا به استقلال امیدوار كرد/ تا نیم فصل هیچ بازیكنی جدا نمی‌شود

               

امیر قلعه نویی می‌گوید پس از بازی با ذوب آهن به روند استقلال امیدوار شده است. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل مس كرمان اظهار كرد: من همیشه از كرمان خاطرات خوبی داشتم و این شهر را قسمتی از زندگی خود می‌دانم. مردم كرمان در زمانی كه من به مدت یك نیم فصل مربی مس بودم، محبت زیادی به من داشتند. مس تیم بسیار خوبی است و به اعتقاد من نباید در این جایگاه باشد. آنها تا اینجا بدشانسی آوردند. 

وی افزود: مس یك مربی خبره و خوب مثل قاسمپور دارد كه در زمان بازیگری‌اش هم یكی از بزرگ‌ترین بازیكنان ایران بود و همیشه هافبك‌ها مربیان خوبی می‌شوند. شاید از الان زود باشد كه درباره عملكرد این مربی قضاوت كنیم. 

قلعه نویی با اشاره به شرایط تیمش گفت: وقتی یك مربی هدایت تیمی را در دست می‌گیرد، نمودارهای حركتی را برای تیمش مشخص می‌كند كه ما هم بر اساس برنامه‌ای كه تعیین ‌كرده‌ایم پیش می‌رویم. برنامه ما برای لیگ است نه فقط چهار یا پنج بازی. 

سرمربی استقلال با بیان این كه قبول ندارد كه تیمش مقابل ذوب آهن بد بازی كرده، گفت: ما در بازی با ذوب آهن نسبت به دو بازی قبل خیلی بهتر كار كردیم. بعضی از مواقع تعداد پاس‌های ما به عدد 20 هم می‌رسید كه این روند ما را امیدوار كرده. استقلال شرایط سختی دارد، خیلی از تیم‌ها پول گرفته‌اند، اما ما هنوز یك ریال هم نگرفتیم. وقتی به رقیب شما پول داده می‌شود و خودتان پول ندارید، شما اولین برد را به دست آورده‌اید. مهم این است كه مسئولان فنی و مدیریتی تیم را در شرایط خوب نگه دارند. 

خبرنگاری از قلعه نویی درباره این گفته او كه «بزرگ‌ترین قرارداد تاریخ را به خاطر استقلال رد كردم» و پیشنهادی كه از مس داشت، پرسید كه وی پاسخ داد: همان طور كه گفتم كرمان را خیلی دوست دارم. اینجا مدیران قوی در باشگاه كار می‌كنند. مس جزو تیم‌هایی بوده كه آسیایی شده و این نقطه عطفی برای فوتبال این شهر است. من دوست داشتم روزی به كرمان برگردم، اما اگر این بحث را باز نكنم بهتر است. قسمت بود كه به استقلال بیایم. 

امیر قلعه نویی درباره پیشنهادهای باشگاه‌های قطری به چند بازیكن استقلال گفت: اجازه نمی‌دهیم كه هیچ بازیكنی تا نیم فصل از استقلال جدا شود. ما حتی نگذاشتیم مجتبی جباری كه در حال حاضر مصدوم است و نیاز به عمل جراحی دارد، از ما جدا شود. 

وی همچنین درباره فرصت كم تیم‌های لیگ برای آماده سازی پس از بازگشت تیم ملی از اردوی مجارستان گفت: ما برای بازی‌ هفته‌ پنجم فرصت زیادی در اختیار نداریم و از سازمان لیگ درخواست كردیم كه بازی ما را دو روز عقب بیاندازند. 


برچسب ها : جدیدترین اخبار استقلال , نقل و انتقالات , آخرین اخبار استقلال , ضد پرسپولیس , پسران آبی , استقلال , اخبار استقلال ,

.:: آخرین مطالب ::.

» مشكل روادید حل شد/ حمودی فردا در جمع ملی‌پوشان در اردن ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد/سازمان لیگ ترمز استقلال را كشید ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی‌پوشان و 3 بازیکن دیگر ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» صادقی:برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم/ امام رضا طلبیده،چه شکایتی داشته باشم؟ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» تصمیم قلعه نوعی برای نیمکت نشینی کردن نکونام ( چهارشنبه 8 شهریور 1391 )
» توقف استقلال مقابل شاگردان پاشازاده در دیداری دوستانه/حضور بازیگر قرمزپوش سینما! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» فتح‌الله‌زاده مسافرت بود ، با نود صحبت نکرد ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» بازیکن مورد نظر کروش در استقلال؟/ فتح ا... زاده، قوچان نژاد را می خواهد! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» پیروزی پرگل الخریطیات برابر الوصل با درخشش تیموریان ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» آمار نشان داد/ برتری استقلال نسبت به پرسپولیس در نیمه دوم ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» دربی ۷۵ مساوی شد / بازی به جای گل، سنگ و آجر داشت! ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» دربی 75 برنده نداشت ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» عمران زاده: فقط برای برد به میدان می رویم ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» اظهارنظر بازیکنان استقلال پیش از داربی 75 ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده و هیات مدیره استقلال فردا به اردو می روند ( چهارشنبه 1 شهریور 1391 )