تبلیغات
پسران آبی

فتح الله زاده به مهر گفت: شرایط استقلال برای انتقال جباری به النصر/ جدایی احتمالی در نیم فصل

                  

مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن تایید پیشنهاد باشگاه النصر امارات برای جذب مجتبی جباری گفت: در صورت موافقت امیر قلعه نویی، با شرایطی که مدنظر ماست به جباری اجازه جدایی می‌دهیم. 
علی فتح‌الله‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص پیشنهاد رسمی باشگاه النصر امارات برای انتقال مجتبی جباری به این باشگاه و همچنین پیشنهادات باشگاه‌های قطری به پژمان منتظری و فریدون زندی ضمن بیان مطلب فوق گفت: شرایط باشگاه‌های اماراتی با باشگاه‌های قطری فرق می‌کند. در فوتبال قطر بازیکنان ایرانی شدیدا افت می‌کنند و درحال حاضر ما نگران هستیم که این افت برای آندرانیک تیموریان هم پیش بیاید. 

وی در همین خصوص افزود: در باشگاه‌های اماراتی اما شرایط بازی بازیکنان ایرانی بهتر است و فوتبال آن بازیکنان تحت نظارت بیشتری از سوی مربیان ایرانی قرار دارد. 

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: در حال حاضر دعوتنامه رسمی از باشگاه النصر امارات برای انتقال مجتبی جباری به این باشگاه به دست ما رسیده و قرار است امروز سه شنبه پاسخ اماراتی‌ها را به صورت رسمی بدهیم. 

وی درخصوص پاسخ رسمی باشگاه استقلال به باشگاه النصر در خصوص انتقال مجتبی جباری اظهار داشت: اگر این پیشنهاد رسمی از یک باشگاه قطری بود پاسخ ما به طور قطعی منفی بود اما پاسخ ما برای انجام مذاکره با مسئولان باشگاه النصر امارات مثبت است. ما باید ببینیم که مسئولین باشگاه النصر تحت چه شرایطی و در چه مقطع زمانی جباری را می‌خواهند. 

فتح‌الله‌زاده خاطر نشان کرد: در این خصوص با مسئولان باشگاه النصر طی هفته جاری مذاکره کرده و پاسخ نهایی خود را در خصص انتقال جباری به این باشگاه آخر این هفته و یا حداکثر اوایل هفته بعد خواهیم داد. 

مدیرعامل باشگاه استقلال تاکید کرد: ما نمی‌خواهیم مسائلی که بر سر انتقال فرهاد مجیدی در فصل قبل به وجود آمد و باعث دلخوری هواداران شد، این بار در خصوص مجتبی جباری پیش بیاید بنابراین پیشنهاد باشگاه النصر را با دقت و وسواس خاصی بررسی کرده و تمام موارد را برای مذاکره با اماراتی‌ها در نظر می‌گیریم. 

وی با تاکید براینکه امیر قلعه نویی باید نظر نهایی را در خصوص حفظ و یا انتقال مجتبی جباری به باشگاه النصر بدهد، گفت: اصلی‌ترین شرط ما برای باشگاه اماراتی مربوط به مقطع زمانی است که آنها می‌خواهند مجتبی جباری به این باشگاه منتقل شود. ما فقط در صورتی با این انتقال موافقت می‌کنیم که در پایان نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر صورت گیرد. 

فتح‌الله‌زاده افزود: به نظر می‌رسد که اماراتی‌ها نیز این مقطع زمانی را برای انتقال جباری در نظر گرفته‌اند. البته این موضوع در مذاکره مستقیم ما با مسئولان باشگاه النصر مشخص می‌شود اما بازهم تاکید می‌کنم که در این خصوص سرمربی تیم باید نظر نهایی را بدهد. 

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص پیشنهادات باشگاه‌های قطری برای جذب برخی از بازیکنان این تیم گفت: ما چند پیشنهاد رسمی از باشگاه‌های قطری برای انتقال بازیکنانی مانند پژمان منتظری و فریدون زندی داشتیم که پاسخ منفی قطعی به این پیشنهادات دادیم و همانطور که گفتم مخالف انتقال بازیکنان ایرانی به لیگ قطر هستیم، حتی اگر این پیشنهاد برای بازیکنی مانند مجتبی جباری باشد.


برچسب ها : جدیدترین اخبار استقلال , نقل و انتقالات , آخرین اخبار استقلال , ضد پرسپولیس , پسران آبی , استقلال , اخبار استقلال ,

.:: آخرین مطالب ::.

» مشكل روادید حل شد/ حمودی فردا در جمع ملی‌پوشان در اردن ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد/سازمان لیگ ترمز استقلال را كشید ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی‌پوشان و 3 بازیکن دیگر ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» صادقی:برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم/ امام رضا طلبیده،چه شکایتی داشته باشم؟ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» تصمیم قلعه نوعی برای نیمکت نشینی کردن نکونام ( چهارشنبه 8 شهریور 1391 )
» توقف استقلال مقابل شاگردان پاشازاده در دیداری دوستانه/حضور بازیگر قرمزپوش سینما! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» فتح‌الله‌زاده مسافرت بود ، با نود صحبت نکرد ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» بازیکن مورد نظر کروش در استقلال؟/ فتح ا... زاده، قوچان نژاد را می خواهد! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» پیروزی پرگل الخریطیات برابر الوصل با درخشش تیموریان ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» آمار نشان داد/ برتری استقلال نسبت به پرسپولیس در نیمه دوم ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» دربی ۷۵ مساوی شد / بازی به جای گل، سنگ و آجر داشت! ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» دربی 75 برنده نداشت ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» عمران زاده: فقط برای برد به میدان می رویم ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» اظهارنظر بازیکنان استقلال پیش از داربی 75 ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده و هیات مدیره استقلال فردا به اردو می روند ( چهارشنبه 1 شهریور 1391 )