تبلیغات
پسران آبی

اکبرپور: دوست دارم نزدیک دروازه بازی کنم


به گزارش قدس آنلاین شاید اگر استقلال می توانست از سد سایپا بگذرد سیاوش اکبرپور به مرد برتر این بازی تبدیل می شد. اما آبی ها به تیم چغر و منظم سایپا باختند تا در دومین ایستگاه خود در لیگ برترشکستی ناباورانه را تجربه کنند. سیاوش اکبرپور در این بازی خیلی دوید و خود را به این در و آن در زد اما تلاشش تنها منجر به زدن یک گل شد. صرفنظر از باخت استقلال اما بازی خوب سیاوش معادلات تازه ای را در خط آتش آبی ها به وجود آوده است. گفته می شود مرد شماره 20 استقلال به احتمال فراوان در بازی با ذوب آهن اصفهان به عنوان مهاجم اول در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. 
_ مقابل سایپا بهترین بازیکن تیمت بودی اما استقلال سرانجام باخت و تو نتوانستی ثمری از بازی خوبت ببری! 
بله، وقتی تیم می بازد بازیکنی که خوب بازی کرده هم در میان آن باخت حل می شود! آن شب من خیلی دویدم و تلاش کردم اما استقلال باخت. وقتی تیمی می بازد همه بازیکنان زیر سوال می روند. شما ه جوز معدود کسانی هستید که به من می گویید خوب بازی کردی! 
_ گفته می شود حتی کادر فنی هم از بازی خوبت تقدیر کرده است. این خبر صحت دارد؟ 
بعد از بازی آن قدر ناراحت بودم که اصلا یادم نیست چی شنیدم. وقتی تیم می بازد همه چیز تحت الشعاع آن باخت قرارمی گیرد. گفتم که زیاد به بازی خوب خودم فکر نکردم چون ما باخت بدی در تهران داشتیم. 
_ علت این همه ناهماهنگی در استقلال چیست؟ 
تازه کارمان را شروع کردیم و قدری برای هماهنگ شدن مشکل داریم. بدن ها خسته است. خودم هم هنوز راه نیفتاده ام. عضلات ما هنوز ول نکرده است و مشکلاتی داریم که به مرور زمان از بین می رود. این موضوع برای ابتدای فصل کاملا طبیعی است. 
_ مگر بازیکنان سایپا بدن سازی نکرده اند؟ 
آن ها هم بدن سازی کرده اند اما نکته این است که بسیاری از بازیکنان ما که در ترکیب اصلی بودند نیز دیر به ما ملحق شدند. نگاهی به خط میانی استقلال بیندازید خودتان متوجه منظور من می شوید. بازیکنان بزرگی مثل نکونام، جانواریو و جباری دیر به ما ملحق شدند. برای همین هنوز هماهنگ نشدیم. 
_ پیش بینی می کنی چه زمان استقلال به هماهنگی لازم برسد؟ 
تا هفته پنجم طول می کشد. معمولا تیم های امیر قلعه نویی این طوری هستند و در هفته های اول کمی کند حرکت می کنند. تیم ما بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد و مطمئن باشید به مرور زمان بهتر می شویم. 
_ در بازی با سایپا گل زدی و حالا تو اولین مهاجمی هستی که برای استقلال در لیگ دوازدهم گل زدی. تو درحالی دروازه سایپا را بازکردی که در پست مهاجم بازی نمی کردی. دوست نداری یک خط جلو تر بروی؟ 
حقیقت این است که خیلی دوست دارم نزدیک دروازه بازی کنم. من در اصل مهاجم هستم اما درچند پست خط میانی هم می توانم بازی کنم. اگریادتان باشد من در تراکتورسازی تبریز هافبک دفاعی بودم اما دوست دارم نزدیک دروازه بازی کنم وبرای تیمم گل بزنم. 
_ با توجه به حضور میداودی، برهانی و منوچهری شاید جا به جا کردن تو قدری دشوار باشد. 
من نمی توانم در کار قلعه نویی دخالت کنم اما همه می دانند که استقلال الان بیشترین هافبک آماده را دراختیار دارد و ترافیک در خط میانی ما زیاد است. بازیکنان خوبی در خط میانی داریم و شاید دیگر نیازی نباشد که من در خط میانی بازی کنم. البته نمی دانم در ذهن امیر خان چه می گذرد. 
_ دوست داری دوباره با برهانی در خط حمله زوج بسازی؟ 
خب من با آرش خیلی رفیقم و سال ها درکنار هم بازی کردیم اما تشخیص این کار که چه زوجی در خط حمله بازی کند با خود قلعه نویی است. برای من هم نباید اصولا فرقی داشته باشد چون باید سعی کنم با همه بازیکنان هماهنگ باشم. 
_ بازی با ذوب آهن نزدیک است. می توانیم دومین برد را به نام شما بنویسیم؟ 
فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد اما ما برای بردن ذوب آهن به ورزشگاه آزادی می رویم. از هواداران می خواهم با حضور گرم خود باعث بالا رفتن روحیه ما بشوند. ما به وجود آن ها نیاز داریم.


برچسب ها : جدیدترین اخبار استقلال , نقل و انتقالات , آخرین اخبار استقلال , ضد پرسپولیس , پسران آبی , استقلال , اخبار استقلال ,

.:: آخرین مطالب ::.

» مشكل روادید حل شد/ حمودی فردا در جمع ملی‌پوشان در اردن ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» ماجدی: نکونام قطعا تا نیم فصل از استقلال جدا نخواهد شد/سازمان لیگ ترمز استقلال را كشید ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» برگزاری تمرین استقلال در غیاب ملی‌پوشان و 3 بازیکن دیگر ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» صادقی:برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم/ امام رضا طلبیده،چه شکایتی داشته باشم؟ ( یکشنبه 12 شهریور 1391 )
» تصمیم قلعه نوعی برای نیمکت نشینی کردن نکونام ( چهارشنبه 8 شهریور 1391 )
» توقف استقلال مقابل شاگردان پاشازاده در دیداری دوستانه/حضور بازیگر قرمزپوش سینما! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» فتح‌الله‌زاده مسافرت بود ، با نود صحبت نکرد ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» بازیکن مورد نظر کروش در استقلال؟/ فتح ا... زاده، قوچان نژاد را می خواهد! ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» پیروزی پرگل الخریطیات برابر الوصل با درخشش تیموریان ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» آمار نشان داد/ برتری استقلال نسبت به پرسپولیس در نیمه دوم ( سه شنبه 7 شهریور 1391 )
» دربی ۷۵ مساوی شد / بازی به جای گل، سنگ و آجر داشت! ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» دربی 75 برنده نداشت ( جمعه 3 شهریور 1391 )
» عمران زاده: فقط برای برد به میدان می رویم ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» اظهارنظر بازیکنان استقلال پیش از داربی 75 ( پنجشنبه 2 شهریور 1391 )
» فتح الله زاده و هیات مدیره استقلال فردا به اردو می روند ( چهارشنبه 1 شهریور 1391 )